Yeni özelliklerle donatılmış.
Eğitime özel fiyatlar.

Creative Cloud en güncel uygulamaların yanı sıra, yalnızca eğitim kurumları için tasarlanmış yeni lisanslama seçenekleriyle sunulur.

Şimdi en muhteşem çalışmalarınızı
dilediğiniz yerde yaratabilirsiniz.

Yeni ve bağlantılı Creative Cloud uygulamaları ve hizmetleriyle masaüstü ve mobil aygıtlarınızda muhteşem çalışmalar yaratmak için ihtiyacınız olan tüm araçlar ve varlıklar elinizin altında.

Yeni MacBook

13,1mm incelik - 0,9kg - 12inç Retina ekran

Yeni MacBook ile imkansızı hedefledik.

Eksiksiz bir Mac deneyimini, şimdiye kadarki en hafif ve en kompakt Mac dizüstüne sığdırmalıydık. Bunun için her bileşeni hem daha hafif ve daha ince hem de daha yüksek performanslı olacak şekilde yeniden tasarladık. Sonuçta sadece yeni bir dizüstü bilgisayara değil, dizüstü bilgisayarların geleceğine ulaştık.

iPhone 6

16GB - 64GB - 128GB

Büyük olmanın ötesinde.

iPhone 6 yalnızca daha büyük değil, her açıdan daha gelişmiş. Daha büyük ve çok daha ince. Daha güçlü ve çok daha verimli. Kusursuz metal yüzeyi, yeni Retina HD ekranla mükemmel bir uyum içinde. Donanım ve yazılımın olağanüstü birlikteliği, kesintisiz bir form ve her anlamda daha üstün, yeni bir iPhone nesli yarattı.

iMac 5K

27" Retina 5K Ekranlı

%8 İndirim

14,7 milyon pikseli yöneten bir orkestra şefi.

iMac her zaman, muhteşem şeyler görüp başardığınız görkem dolu bir yer olarak düşünülür. Bu yüzden en iyi iMac’i tasarlamak, en iyi ekranı tasarlamak anlamına gelir. Yeni 27 inç Retina 5K ekranlı iMac, standart 27 inç iMac ekranından dört kat daha fazla piksele sahip. Yani şimdi inanılmaz detayları rahatlıkla keşfedebilirsiniz. Hem de inanılmaz bir boyutta.