Hakkımızda

 

Albirelma.com bir Pozitif Teknoloji kuruluşudur.

 
Türkiye`de AR (Apple Authorised Reseller) ve ASE (Apple Solution Ecpert) olarak 15 yıldır hizmet Pozitif Teknoloji,  1998 tarihinden beri siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat ve satış sonrası destek ile Hizmet vermektedir.

Hedefimiz Türkiye genelinde bulunan Apple kullanıcılarına uygun fiyat ve hızlı teslimat avantajı ile ürünlerimizi ulaştırmaktır.
Mağazalarımız dünyadaki konseptlere uygun olarak dizayn edilmiş olup, şirketimiz müşterilerine Apple ürünlerini yakından tanıma fırsatı ve teknik ekibimiz ile satış sonrası destek sunmaktadır
 Pozitif Teknoloji olarak, 26 kişilik uzman kadromuz ile 7/24 yanınızda olmayı hedefliyoruz.
Bilişim sektöründe bilgisayar ve yan ürünlerinin kurumsal ve bireysel alanda satışını gerçekleştiren,satış sonrasında müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bu ilkeyi benimseyerek hedeflerine sağlam adımlarla ilerleyen bir kuruluşuz.

Müşterilerimizin isteklerini her zaman ciddiye alan satış, servis ve satış sonrasında yaşanılan tüm sorunların üzerine giderek satış, servis ve buna bağlı birimler olmak üzere en kısa zamanda çözüm sunmak birinci vazifemizdir.

  Firmamız personelleri satış ve servisini üstlendiğimiz markaların düzenli olarak eğitim ve seminerlerine katılıp bilgilerini güncelleyerek eksiksiz destek sunmaktadırlar.
 Şirketimizin faaliyet alanları içerisinde Macintosh ve Windows tabanlı bilgisayarların satışı,bakımı ve tamiri,proje bazında kurumsal çözüm,lisanslama ve lisanslama çözümleri,Xerox baskı çözümleri,Apple sıfır ve 2. El ürün alış ve satışı (Teşhir,Yenileme,Demo) network ve alt yapı kurlumu gibi hizmetler yer almaktadır.

Telefon    T: +90 212 210 0 444 | F: +90 212 210 6208
E-posta    info@albirelma.com
İnternet Sitesi    http://www.albirelma.com
Ticaret  Sicil Numarası    544356
Firma Müdür    Gazanfer BAŞEL
Sermaye Miktarı    1.147.800.00
Servis Şube    Gürsel Mah. Nurtac cad. No:13/1 Ultimod Plaza Kağıthane - İSTANBUL